Luben Dimanov färgetsningar

Luben Dimanov färgetsningar
Luben Dimanov färgetsningar
Luben Dimanov färgetsningar
Luben Dimanov färgetsningar
Luben Dimanov färgetsningar
Luben Dimanov färgetsningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUBEN DIMANOV (född 1933): (2), kompositioner, signerade och daterad 1977, färgetsningar, ca 27x39 resp. 40x29 cm

389540

2016-06-08