Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, renässansstil, skuren dekor, lådor i sargen, höjd ca 74,180x84 cm, en kortsida med utdragbar skiva
Smärre ytskador, nyckel saknas
389541
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här