Biblioteksbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, renässansstil, skuren dekor, lådor i sargen, höjd ca 74,180x84 cm, en kortsida med utdragbar skiva

Smärre ytskador, nyckel saknas

389541

2016-06-08