VILHELM BJERKE PETERSEN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Kraftspel, monogramsignerad v.b.p -49, olja på duk, 27x35 cm

389550

2016-06-18