Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKOPPAR med FAT, porslin, Kina, 1700-tal, olika modeller, dekor i imarifärger höjd 3-4,5 cm, medföljande skål med sprickor i imari och guld
smärre enstaka nagg
389565
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här