Vinkoppar med fat

Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat
Vinkoppar med fat

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKOPPAR med FAT, porslin, Kina, 1700-tal, olika modeller, dekor i imarifärger höjd 3-4,5 cm, medföljande skål med sprickor i imari och guld

smärre enstaka nagg

389565

2016-06-09