Konsolur 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KONSOLUR, 1800-talets andra hälft, boullearbete, förgyllda beslag, total höjd med konsol ca130 cm, nyckel finns

Slitage, smärre skador

389581

2016-06-09