Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEA EKSTRÖM (1920-1988): Tecken, signerad och daterad Ekström 28 X 64, blandteknik med skrapteknik på papper, ca 25,5x54,5 cm
389582
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här