THEA EKSTRÖM Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Tecken, signerad och daterad Ekström 28 X 64, blandteknik med skrapteknik på papper, ca 25,5x54,5 cm

389582

2016-06-18