THEA EKSTRÖM Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THEA EKSTRÖM (1920-1988): Kompostion, signerad och daterad Ekström 9 II 63, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, ca 59x70 cm,
UTSTÄLLD: Riksförbundet För Bildande Konst, utställning: "Bild och icke avbild" (etikett på baksidan)
389585
2016-06-18