THEA EKSTRÖM Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Kompostion, signerad och daterad Ekström 9 II 63, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, ca 59x70 cm,

UTSTÄLLD: Riksförbundet För Bildande Konst, utställning: "Bild och icke avbild" (etikett på baksidan)

389585

2016-06-18