ALBERT JOHANSSON Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Bild till Hero o Leander II 1962", signerad och numrerad Albert Johansson 21/25, serigrafi, ca 48x60 cm

389591

2016-06-18