VILHELM BJERKE PETERSEN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Komposition, monogramsignerad och daterad v.b.p -47, olja och krita duk, 45x54 cm

389594

2016-06-18