Sven Jonson Nocturne olja

Sven Jonson Nocturne olja
Sven Jonson Nocturne olja
Sven Jonson Nocturne olja
Sven Jonson Nocturne olja
Sven Jonson Nocturne olja
Sven Jonson Nocturne olja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981), Nocturne, signerad Sven Jonson, olja på duk, 65 x 35 cm.

389606

2016-06-09