Dosor 9 dlr

Dosor 9 dlr
Dosor 9 dlr
Dosor 9 dlr
Dosor 9 dlr
Dosor 9 dlr
Dosor 9 dlr

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, LYKTDOSOR, 9 dlr, mestadels 1800-tal, delvis silver, höjd 1-5 cm

Slitage, skador

389609

2016-06-09