Kinseiska tallrikar

Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar
Kinseiska tallrikar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄRTALLRIKAR, ASSIETTER, TALLRIKAR, totalt 29 dlr, porslin, Kina,17/1800-tal, med olika dekor i underglasyrblått, diameter 15,5-24,5 cm

Skador

389611

2016-06-09