Bordslampa
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, omkring 1900, förgylld, montage i brons, stomme sannolikt i glas med dekor av bland annat meanderbård samt medaljong av Minerva, höjd ca 47 cm inkl lampsockel
Slitage, omarbetad fotogenlampsfot
389628
2016-06-09