Vas Venini

Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VENINI, vas, 1960-tal, Italien, opalino, grön/turkos, graverad signatur venini italia, höjd 37 cm

Smärre fotringsnagg, glasmassa med enstaka bubblor

389637

2016-06-09