Isaac Grünewald blandteknik på papper

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Stridsscen, signerad Grünewald, blandteknik på papper, 39x46 cm
Proveniens: Uppsala Auktionskammare 14 juni 2014

389644

2016-06-12