Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Stridsscen, signerad Grünewald, blandteknik på papper, 39x46 cm
Proveniens: Uppsala Auktionskammare 14 juni 2014
389644
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här