Bord / drumtable
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, s.k. drumtable, 1900-talets andra hälft, England, rund delvis klädd skiva, sarg med lådor och blindlådor, centralfot med tr fötter, avslut med tassfötter, höjd ca 66,5, diameter ca 110 cm
Slitage/mindre skador/fanérsläpp
389650
2016-06-09