Bord / drumtable

Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable
Bord / drumtable

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, s.k. drumtable, 1900-talets andra hälft, England, rund delvis klädd skiva, sarg med lådor och blindlådor, centralfot med tr fötter, avslut med tassfötter, höjd ca 66,5, diameter ca 110 cm

Slitage/mindre skador/fanérsläpp

389650

2016-06-09