Edvard Wallenqvist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986), "Fransk student på Bal Bullier", signerad Edvard Wallenqvist Paris 1921, olja på duk, ca 86x60 cm

389651

2016-06-12