Algot Ringström oljemålning

Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALGOT RINGSTRÖM (1876-1956): Gårdsexteriör, signerad och daterad Algot V Ringström 1940, olja på duk, 58x72 cm

389672

2016-06-09