Nils Tydén oljemålning
2016-06-09
389673
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): Landskapsmotiv från Budva, signerad N Tydén, olja på pannå, 22,5x27,5 cm