Nils Tydén oljemålning

Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): Landskapsmotiv från Budva, signerad N Tydén, olja på pannå, 22,5x27,5 cm

389673

2016-06-09