Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): "Midsommarafton", signerad D. Wallin, 1945, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 32x40 cm
Duk utanför ram
389677
2016-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här