DAVID WALLIN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): "Bäck vid Nyhyttan, Järnboås", signerad och daterad D. Wallin 1951, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 32x40 cm

389678

2016-06-17