KJELL SÖRENSEN RINGI Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL SÖRENSEN RINGI (1939-2010): "Guldgrupp", signerad och daterad KS Ringi 66, krita, 62x93 cm,

UTSTÄLLD: Galerie Pierre, Nybrogatan 1,Stockholm

389679

2016-06-18