Hörnskåp 1700-/1800-tal

Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal
Hörnskåp 1700-/1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge med rokokodrag, 1700-/1800-tal, bemålad furu, nyckel medföljer, höjd ca 205, 96 x 63 cm

Åldersrelaterat slitage, senare bemålning, senare beslag, hyllor saknas

389681

2016-06-09