Byrå 1700-tal
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, provinsarbete, 4 lådor, bemålad, beslag i mässing, höjd 76, 92x 55 cm
Slitage, 2 av lådorna saknar bottnar, 2 nyckelskyltar saknas, möjligen saknas skiva, skador, nyckel saknas
389696
2016-06-09