Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, provinsarbete, 4 lådor, bemålad, beslag i mässing, höjd 76, 92x 55 cm

Slitage, 2 av lådorna saknar bottnar, 2 nyckelskyltar saknas, möjligen saknas skiva, skador, nyckel saknas

389696

2016-06-09