Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925), komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på pannå, ca 79x120

389699

2016-06-12