Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925), komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på pannå, ca 79x120
389699
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här