Bordslampor 1800-talets slut

Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XV-stil, marmor, dekor av förgyllda bronser, total höjd inkl. skärm ca 57 cm

389708

2016-06-09