Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAZZOR, 1 par, 1800-talets slut, empiestil, patinerad och förgylld brons, hänklar i form av örnar, höjd ca 19 cm
En tazza med smärre bristningar i dekor
389709
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här