Tazzor empirestil

Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil
Tazzor empirestil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-talets slut, empiestil, patinerad och förgylld brons, hänklar i form av örnar, höjd ca 19 cm

En tazza med smärre bristningar i dekor

389709

2016-06-09