Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIVERT LINDBLOM (född 1931): (2), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, parställda, höjd 14 cm
389742
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här