Sivert Lindblom skulpturer

Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): (2), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, parställda, höjd 14 cm

389742

2016-06-12