Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTERBORD, rokokokstil, omkring 1900, fanerad med mahogny, höjd ca 71, 64x38 cm
Fanerbortfall, skadat lås, nyckel saknas, blekt
389760
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här