Monterbord rokokostil

Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil
Monterbord rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERBORD, rokokokstil, omkring 1900, fanerad med mahogny, höjd ca 71, 64x38 cm

Fanerbortfall, skadat lås, nyckel saknas, blekt

389760

2016-06-10