ERLAND MELANTON

ERLAND MELANTON
ERLAND MELANTON
ERLAND MELANTON
ERLAND MELANTON
ERLAND MELANTON
ERLAND MELANTON

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERLAND MELANTON (1916-1968), "Regnvirvel" , signerad och daterad E Melanton 60, blandteknik, ca 101x147 cm

389765

2016-06-18