Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄST, Dalarna, 1800-talets slut, rödmålad med polykrom dekor, total höjd ca 16, längd 17 cm
Bruksslitage, smärre skador, senare svans,
389766
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här