Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FRED ANDERSSON (1921-1989), "Trafik", signerad Fred Andersson 60, olja på duk, 100x95 cm
Zustandsbeschreibung
389768
2016-06-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner