Erik Wörts fåtölj Kolding

Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTS, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda med rutsytt, knapphäftat skinn, höjd 73 cm, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, släpp i någon söm

389773

2016-06-10