Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Fajakernas ö", ur mappen Strändernas svall, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, signerad och numrerad Sven Jonson 235/390, färglitografi, ca 48x40 cm

389775

2016-06-13