OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Bryggan, signerad och daterad Olle Nordberg 41, olja på pannå, ca 39x54 cm

Oramad, kantskador

389785

2016-06-16