Gerhard Nordström, Eftermiddag olja

Såld för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): "Eftermiddag", signerad G Nordström, olja på pannå, 57x83,5 cm

PROVENIENS: Galleri Doktor Glas, Stockholm
Skandias Konstförening

Smärre färgbortfall

389787

2016-09-02