Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, omkring 1800-tal, svartmålat kineserande dekor i guld, höjd ca 212 cm

Skador, färgbortfall, lagad sockel, krön saknas, nycklar, pendel, lod finns

389791

2016-06-11