Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Motiv från Tjörn, signerad Lundbohm och daterad 1951, blyrets, 24,5x31,5 cm

389792

2016-06-12