Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CECIL ALDIN (1870-1935): Landsvägstumult, signerad och daterad Cecil Aldin 1901, blandteknik, ca 38 x 60 cm
Pappersskada
389794
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här