Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRTA TYNELL (1865-1930): "Från franska kusten", monogramsignerad och daterad Paris 1888, olja på pannå, 15x26 cm
389803
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här