Robert Löfgren oljemålning

Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT LÖFGREN (1893-1978): Sydländskt landskap, signerad och daterad R Löfgren ?, olja på pannå, 43x33 cm

389805

2016-06-12