Olov Holmsten skulptur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOV (Olle) HOLMSTEN (född Uppsala 1915), Kvinnotorso, signerad O Holmsten, terracotta på träsockel, med silverplakett BIK Hederspris 1943 höjd 35 cm

Sockel med skador

389809

2016-06-18